Ruszyły bezpłatne, darmowe warsztaty fotograficzne online –  w internecie. Serdecznie zapraszam do nauki fotografii w sieci, online. 

Warsztaty odbywają się w trzech odsłonach:

1. Spotkania na żywo – webinary fotograficzne

Warsztaty fotograficzne online w postaci otwartych wykładów LIVE, w czasie których można zadawać pytania. W czasie warsztatów omawiam zdjęcia kursantów, inspiruje fotografią wskazując warte grzechu miejsca do odwiedzenia, pokazuję edycje w Adobe Lightroom.

Co zrobić, aby uczestniczyć w warsztatach fotograficznych online? To proste, wystarczy dołączyć do grupy “Fotografowanie w podróży” – tutaj. Aktualne spotkania są ogłaszane w Grupie. 

2. Spotkania warsztatowe na żywo w każdy czwartek o godzinie 21.00

W czasie spotkań analizuję fotografie członków grupy “Fotografowanie w podróży”, edytuję – obrabiam zdjęcia w programie Adobe Lightroom. Warsztaty fotograficzne online odbywają się na moim kanale na Youtube, wystarczy wejść i zasubskrybować kanał.

3. Grupowe i indywidualne przeglądy online zdjęć i portfolio fotograficznego

To warsztaty fotograficzne, w czasie których omawiam Wasze fotografie, wskazuję jak dalej rozwijać fotograficzny warsztat. Warsztaty odbywają się w czasie spotkań grupowych (maksymalnie dziesięć osób – zobacz, zapisz się) lub indywidualnych (czyli jeden na jednego zobacz, zapisz się).

Close
Go top