Ruszyły bezpłatne, darmowe warsztaty fotograficzne online –  w internecie. Serdecznie zapraszam do nauki fotografii podróżniczej w sieci, online. 

Oprócz płatnych kursów fotograficznych w ramach Akademii Fotografa w podróży oraz plenerów i fotowypraw, prowadzę bezpłatne zajęcia dla wszystkich fascynatów fotografii, w ten sposób każdy ma szansę na podniesienie fotograficznych kompetencji. Warsztaty odbywają się w trzech odsłonach:

1. Warsztaty fotograficzne online – kurs fotografii podróżniczej, darmowa lekcja

Prowadzę warsztaty fotograficzne online w postaci otwartych wykładów LIVE, w czasie których możesz zadawać mi pytania. Niektóre lekcje zapisywane są i udostępniane bezpłatnie. Zobacz aktualnie udostępnioną, bezpłatną lekcję fotografii podróżniczej.

Co zrobić, aby uczestniczyć w warsztatach fotograficznych online? To proste, wystarczy że dołączysz do grupy “Fotografowanie w podróży” – tutaj. Aktualne spotkania są ogłaszane w Grupie. 

2. Bezpłatne warsztaty fotograficzne online – spotkania na żywo w każdy czwartek o godzinie 21.00

Od maja 2020 roku prowadzę bezpłatne spotkania online na platformie Youtube. Każde spotkanie trwa ok. 1.5 godziny, każdy uczestnik może zadawać pytania. W czasie spotkań analizuję fotografie członków grupy “Fotografowanie w podróży”, prezentuje pracę fotografów wartych uwagi, inspiruję dobrymi albumami fotograficznymi i zapraszam na spotkania w czasie wystaw i festiwali fotograficznych. Do tego od czasu do czasu edytuję – obrabiam zdjęcia w programie Adobe Lightroom. Warsztaty fotograficzne online odbywają się na moim kanale na Youtube. Jeśli chcesz w nich uczestniczyć, wystarczy że wejdziesz i zasubskrybujesz mój kanał.

3. Grupowe i indywidualne przeglądy online zdjęć i portfolio fotograficznego

To warsztaty fotograficzne, w czasie których omawiam Wasze fotografie, wskazuję jak dalej rozwijać fotograficzny warsztat. Warsztaty odbywają się w czasie spotkań grupowych (maksymalnie dziesięć osób – zobacz, zapisz się) lub indywidualnych (czyli jeden na jednego zobacz, zapisz się).

Close
Go top