Ruszają zapisy na fotowyprawy do Wietnamu i Sri Lanki jesienią 2024 roku. Ilość miejsc jest ograniczona

Warsztaty fotograficzne w Wietnamie Północny to szansa na przywiezienie świetnej fotografii z jednego z najbardziej oryginalnych i zróżnicowanych kulturowo krajów Azji. Obok zdjęć ulicznych w postkolonialnym Hanoi fotografujemy mieszkańców gór na północy, przy granicy z Chinami.

W czasie warsztatów jest bardzo dużo czasu na zdjęcia. Nigdzie się nie spieszymy, szkolenie i dobre ujęcia to najważniejszy cel wyprawy.

Jeśli jesteś początkujący lub średnio zaawansowany, poznasz zagadnienia lub rozwiniesz swoje umiejętności pod moim okiem:

  • reportaż, dokument fotograficzny (imprez i wydarzenia – m.in. targ zwierząt gospodarczych, bazary)
  • street photo – fotografia uliczna
  • fotografowanie architektury
  • portret uliczny, portret socjologiczny (m.in. portrety przedstawicieli górskich plemion północnego Wietnamu)
  • fotografowanie krajobrazów, techniki długich czasów, błękitna godzina, złota godzina (m.in. slynne pola ryżowe, zatoka Ha Long)
  • fotoedycja (wybór zdjęć, układanie zdjęć w reportaż, esej)

Jeśli jesteś zaawansowany – stworzę Ci warunki do samodzielnej realizacji zadań fotograficznych, pomogę przy wyborze i ocenie zdjęć.

INFORMACJE i ZAPISY – tutaj

Uwielbiam fotografować na Sri Lance. To kraj spokojnych, pogodnych ludzi, dla których spotkanie z fotografem to nierzadko przygoda nie mniejsza niż ta, której doświadczamy my – fotografowie. Lubię lankijskie krajobrazy, tak zróżnicowane, i to, że na tej niewielkiej wyspie można fotografować tak zróżnicowane tematy. To idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z fotografią podróżniczą. Na Sri Lance fotografujemy, szkoląc się w zakresie fotografii reportażowej, portretu i krajobrazowej.

Warsztaty trwają dwa tygodnie, każdy blok warsztatowy zaczyna się od wprowadzenie i omówienia tematu. Zdjęcia analizujemy na bieżąco w czasie trwania warsztatów. W czasie warsztatów jest bardzo dużo czasu na zdjęcia. Nigdzie się nie spieszymy, szkolenie i dobre ujęcia to najważniejszy cel wyprawy.

Jeśli jesteś początkujący lub średnio zaawansowany – pomogę Ci wejść poziom wyżej. Jeśli jesteś zaawansowany – stworzę Ci warunki do samodzielnej realizacji zadań fotograficznych, pomogę przy wyborze i ocenie zdjęć.

INFOPRMACJE I ZAPISY – tutaj

Close
Go top