KSIĄŻKA: Pojawiła się (wreszcie) pierwsza książka teamu kreatywnego Pawłowicz&Trybalski. “Podróże z adrenaliną” to przewodnik wyłącznie dla aktywnych.

Autor Mieczysław Pawłowicz, Piotr Trybalski
Wydawnictwo Publicat
Liczba stron 256
Format 240x165mm
ISBN 978-83-245-1513-4

 

Zamów książkę wraz z dedykacją Piotra Trybalskiego. Cena 21 zł + 7 zł przesyłka. TAK CHCĘ ZAMÓWIĆ.

“Podróże z adrenaliną” to wyjątkowy przewodnik dla wszystkich, którzy cenią niebanalny, a przede wszystkim bardzo aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Autorzy książki, zapaleni podróżnicy, opisują m.in. najciekawsze trasy rowerowe, szlaki konne, spływy kajakowe, szlaki górskie o dużym stopniu trudności, wskazują najlepsze miejsca do wspinaczki, narciarstwa oraz nurkowania, zachęcają do uprawiania windsurfingu, paralotniarstwa, raftingu, kiteurfingu, a także spróbowania swoich sił w skokach spadochronowych czy na bungee.Publikacja nie zawiedzie też z miłośników imprez, zawodów, rajdów przygodowych i gier zespołowych. Paintball, regaty na Mazurach, zawody w kajakarstwie górskim, Adventure Trophy, Winter Challenge to tylko nieliczne z polecanych przez autorów.

W książce Czytelnik znajdzie ponadto praktyczne informacje dotyczące:

  • bazy noclegowej i gastronomicznej
  • wypożyczalni sprzętu sportowego
  • godzin zwiedzania obiektów turystycznych
  • przydatne linki do stron internetowych

Przewodnik ten to nie tylko zastrzyk adrenaliny, ale również niezwykłe kompendium wiedzy o Polsce. Prezentuje ponad 50 miejsc, które warto zobaczyć, m.in. rezerwaty przyrody, osobliwości regionów i cenne zabytki.

Zamów książkę wraz z dedykacją Piotra Trybalskiego. Cena 21 zł + 7 zł przesyłka. TAK CHCĘ ZAMÓWIĆ.

Recenzje:

 

Grzegorz Łyś, Rzeczpospolita

„Podróże z adrenaliną”, napisane z werwą, na luzie i z poczuciem humoru, warto po prostu przeczytać. Widać, że autorzy nie lubią nudy i potrafią jej zaradzić.”


Jesteś hardkorem?  – Agnieszka Mazur  Więcej o recenzencie (Merlin.pl)

“Kto powiedział, że prawdziwe emocje możemy przeżyć tylko za granicą? O tym, że jest to po prostu bzdura przekona się każdy, kto chociażby zerknie na spis treści przewodnika Pawłowicza i Trybalskiego. Autorzy, z myślą o wszystkich tych, dla których leżenie plackiem na plaży nie jest szczytem wakacyjnych marzeń, stworzyli zbiór polskich lokalizacji, w których każdemu przyspieszy tętno. Pawłowicz i Trybalski odwalili kawał dobrej roboty, zbierając w jednym miejscu wszelkie ekstremalne możliwości, jakie daje nam nasz kraj. Przewodnik podzielony jest na cztery części: formy podnoszenia sobie ciśnienia na ziemi, w powietrzu, w wodzie oraz poprzez imprezy interdyscyplinarne. Opis każdej z możliwości uzupełniony jest o koszty całej zabawy, przydatne adresy, a nawet informacje o konkretnych noclegach. Jeśli tylko ktoś lubi produkować adrenalinę w nadmiarze, ten przewodnik stanie się dla niego niemal Biblią. Cała dostępna wiedza o tym, co można w Polsce robić ciekawego, zebrana w jednym miejscu, to recepta na urlop, o którym długo się nie zapomni. O ile tylko znajdzie się w sobie odwagę, by tej adrenaliny poszukać.”

 

Close
Go top