Serdecznie zapraszam na warsztaty fotograficzne, plener fotograficzny połączony z warsztatami obróbki zdjęć w Adobe Lightroom

W tym roku zdecydowałem się zabrać Was w dwa zupełnie nowe miejsca, tym samym spróbować się zmierzyć z całkiem nowymi krajobrazami. Letnią porę poświęciłem by wynaleźć świetne miejsca widokowe, ustalić logistykę i w końcu skonstruować program pleneru

I tak:

👉 9-11 października – Mała Fatra (Słowacja), plener na Chlebie (połączony z warsztatami: wieloczęściowe panoramy górskie, długie czasy naświetlania, zdjęcia pod słońce i edycja w Photoshopie, tonowanie – obróbka zdjęć z zachodów i wschodów słońca.). Plan jest taki, że fotografujemy dwa zachody słońca i dwa wschody słońca (piątek – niedziela), w niedzielę po wschodzie obróbka zdjęć.
UWAGA: plener można rozszerzyć o jeden dzień (8 października), o wejście i zdjęcia z zachodu słońca na Wielkim Rozsutcu.
OPIS, rezerwacja – tutaj
Zaś tydzień później:
👉 15-18 października – czeskie Góry Izerskie, najlepsze miejscówki (mgły nad rzeką i wodospady – długie czasy z filtrami ND, miejscówki skalne na zachód i wschód słońca – edycja – tu podobnie jak w Fatrze)
UWAGA: ten plener można rozszerzyć o dwa dni (13-14) o warsztaty w Karkonoszach (np. Śnieżne Kotły) i Górach Stołowych (np. Szczeliniec).
OPIS, rezerwacja – tutaj
Serdecznie zapraszam!
Close
Go top