Pokazy fotografii, warsztaty fotograficzne, spotkania autorskie, prezentacje – czyli kwartał z fotografią, literaturą i świetnymi historiami. Serdecznie zapraszam i zachęcam do rejestracji w newsletterze na stronie Fotografwpodrozy.pl – wówczas nic nie umknie. Kalendarium jest na bieżąco aktualizowane:  

I tak w lutym:

13 lutego, kino Luna w Warszawie – “Patagonia – z wizytą w fotograficznym raju” – czyli fotograficzno – filmowa relacja z fotowyprawy do chilijskiej i argentyńskiej Patagonii. Mnóstwo świetnych zdjęć – na dodatek nie tylko moich ale i pozostałych uczestników wyprawy. Szczegóły – tutaj.

17 lutego, kino Wisła w Warszawie – “40 lat Zimowego Everestu” – spotkanie z Leszkiem Cichym i Krzysztofem Wielickim, na kanwie książki “Gdyby to nie był Everest…” – będę prowadził, pokazywał i naciągał everestowców na zwierzenia. Szczegóły – tutaj.

18 lutego, Teatr DOM w Łodzi – “40 lat Zimowego Everestu” – spotkanie z Leszkiem Cichym i Krzysztofem Wielickim, na kanwie książki “Gdyby to nie był Everest…” – będę prowadził, pokazywał i naciągał everestowców na zwierzenia. Szczegóły – tutaj.

13 lutego, kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu- “40 lat Zimowego Everestu” – spotkanie z Leszkiem Cichym  na kanwie książki “Gdyby to nie był Everest…” – będę prowadził, pokazywał i naciągał na zwierzenia. Szczegóły – tutaj.

Marzec:

7-8 marca, Galeria EIZO w Warszawie – Kurs Edycji zdjęć w Adobe Lightroom  – poziom podstawowy. Czyli czternasta już okazja by przekazać Wam moją wiedzę na temat obróbki zdjęć. Szczegóły – tutaj.

17 marca, kino Wisła w Warszawie – “Gdyby to nie był Everest… 40 lat od pierwszego zimowego wejścia” – spotkanie autorskie, pokaz fotografii i filmu, Leszek Cichy i ja, na kanwie naszej książki. Szczegóły – tutaj.

23 marca, Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach – “Ogarnianie Islandii” – multimedialny, dość humorystyczny pokaz o Islandii i moich planach… emigracyjnych. Szczegóły wkrótce.

Kwiecień i maj:

W tych miesiącach organizuję dwie fotowyprawy: na Kubę i do Nepalu. Szczegóły i możliwość zapisu znajdziesz –  tutaj

Lipiec:

To tradycyjnie warsztaty fotografii ulicznej – street photo w Berlinie. Szczegóły i możliwość zapisu znajdziesz –  tutaj

Sierpień:

…zaś w sierpniu uczymy się reportażu fotograficznego w ramach warsztatów na Świętej Górze Grabarce. Zobacz – tutaj.

Październik:

Jesienne warsztaty fotograficzne inauguruje fotowyprawa do Wietnamu. Szczegóły i zapisy – tutaj.

Ciąg dalszy nastąpi…

Close
Go top