Serdecznie zapraszam na blok warsztatów podróżniczych i edycji zdjęć w Adobe Lightroom dla początkujących i zaawansowanych.

Jeśli ktoś z Was zadaje sobie pytanie: Jak fotografować w wakacje, co fotografować, jakim sprzętem i w jaki sposób…? Tak, wiem, wiele pytań, równie dużo odpowiedzi. W związku z tym zapraszam Was na dwudniowe, intensywne warsztaty fotografii podróżniczej – „Fotografowanie w wakacje”, w czasie których opowiem, pokażę i wyjaśnię wszystko to, co może się przydać na wakacyjnym szlaku, i od czego zależy jak dobre zdjęcia z wakacji przywieziecie.

  • Informacje i zapisy – tutaj.

Kto chciałby podnieść swoje umiejętności w edycji fotografii – nie tylko wakacyjnej, ale z doświadczenia wiem, że po wakacjach macie najwięcej do roboty, ze zdjęciami oczywiście. To dobry moment, żeby dowiedzieć się jak to zrobić. Zapraszam więc na kurs edycji – obróbki zdjęć w Adobe Lightroom na dwóch poziomach – podstawowym i bardziej zaawansowanym.

  • Adobe Lightroom dla początkujących – informacje i zapisy tutaj.
  • Adobe Lightroom dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych – informacje i zapisy tutaj.

I na koniec – zapraszam na spotkanie “na żywo” ze Sri Lanką. W grudniu minionego roku prowadziłem warsztaty fotograficzne na Sri Lance, a dziś, wraz z uczestnikami warsztatów opowiemy Wam o wyspie, pokażemy wykonane fotografie i zaprosimy… do pomocy. Nasz wyjazd był oczywiście świetną szkołą fotografowania, ale także szkołą empatii. I w związku z tym chcemy Was namówić na wspólną akcję. Będzie się działo. Zapraszam do Południka Zero, Wilcza 25, Warszawa, czwartek 17 maja, godz. 19.00. Wstęp wolny.  

  • Więcej szczegółów “Sri Lanka z Fotografem w Podróży” – tutaj.
Close
Go top